Cookies op deze website
Met cookies houden we informatie bij over je bezoek. We verzamelen deze informatie om de gebruikservaring te verbeteren. We meten het effect van advertenties via Google. Je kunt je toestemming altijd weer intrekken.
Dinsdag 20 mei 2025, van 10:00 tot 11:30 | Elke week | de Bibliotheek Bloemendaal
Kosten: Gratis na aanmelding
De Taalsoos is een activiteit voor iedereen die wil oefenen met praten in het Nederlands. Ontmoet elkaar in de Taalsoos, geef je op en doe gezellig mee!
De Taalsoos is een activiteit voor iedereen die wil oefenen met praten in het Nederlands. Ontmoet elkaar in de Taalsoos en doe gezellig mee!
Iedereen die Nederlands leert en wil oefenen met praten.
Kom langs bij de Taalsoos! Elke periode worden de plekken opnieuw verdeeld. Een periode duurt 2 maanden, houd deze pagina dus in de gaten. Als je in kan schrijven, vind je het inschrijfformulier op deze pagina. Na aanmelding ontvang je bericht over de eerstvolgende bijeenkomst Let op: vul in het opmerkingsveld je taalniveau in.
Iedere dinsdag | 10:00 – 11:30 uur | Gratis na aanmelding
de Bibliotheek Bloemendaal, Korte Kleverlaan 9 te Bloemendaal